Blog

22 lipca 2024

EUPHORIA na wystawie psów rasowych we Wrocławiu

Jako Klub Hodowcy BIOFEED ZOO wraz z marką EUPHORIA mieliśmy zaszczyt być sponsorem nagród na dwóch prestiżowych wystawach psów rasowych, które odbyły się w Parku Na Niskich Łąkach we Wrocławiu.

10 lipca 2024

Najlepsza karma dla małego psa. Czym karmić psa małej rasy?

Psy ras małych i miniaturowych mają szczególne wymaganie żywieniowe wynikające z niewielkich rozmiarów. Co powinny zawierać zbilansowane karmy dla małych psów? Sprawdź, czym karmić maleńkiego pupila!

26 czerwca 2024

500 kg karmy EUPHORIA jako wsparcie dla Schroniska Azyl w Białej Podlaskiej

Nasza inicjatywa zorganizowana z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt zakończyła się sukcesem! Dzięki Waszemu zaangażowaniu, wybrane zostało ostatecznie Schronisko "Azyl" w Białej Podlaskiej, do którego trafiło pół tony karmy marki Euphoria.

18 czerwca 2024

Karma dla dużego psa. Jaka karma dla psów dużych ras będzie najlepsza?

Psy ras dużych i olbrzymich wymagają starannie dobranej diety, która będzie odpowiadała ich wyjątkowym potrzebom. Tylko czym najlepiej karmić dużego czworonoga? Sprawdź, jak wybrać najlepszą karmę suchą dla psów dużych ras!

13 czerwca 2024

EUPHORIA na dogtrekkingu w Sanoku

W miniony weekend odbyły się kolejne zawody w ramach Pucharu Polski w Dogtrekkingu, tym razem w malowniczym Sanoku. Marka EUPHORIA miała zaszczyt być sponsorem tego wyjątkowego wydarzenia.

5 czerwca 2024

BIOFEED z marką EUPHORIA na Pucharze Polski w Dogtrekkingu w Sanoku!

BIOFEED z marką EUPHORIA z dumą ogłasza swoją obecność na najbliższych zawodach Pucharu Polski w Dogtrekkingu, które odbędą się w Sanoku już 8. czerwca!

3 czerwca 2024

Sucha czy mokra karma dla psa? Sprawdź, co powinien jeść twój pupil!

Nie wiesz, jaka karmę wybrać dla swojego czworonoga? Zastanawiasz się, co będzie lepsze - karma sucha czy mokra dla psa? Podpowiadamy, którą karmę wybrać w zależności od potrzeb twojego pupila!

14 maja 2024

EUPHORIA mecenasem rodziny rysi eurazjatyckich we wrocławskim ZOO

W ramach naszej współpracy z ZOO Wrocław zostaliśmy mecenasem rodziny rysi eurazjatyckich, w tym Orkana, Pandory, Juno i Czarki! To dla nas ogromny zaszczyt móc wspierać ochronę tych wyjątkowych zwierząt.

14 maja 2024

EUPHORIA na zawodach w dogtrekkingu w Bielsku-Białej

W ostatnią sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zawodach w Bielsku-Białej jako sponsor Pucharu Polski w Dogtrekkingu. To było niezwykłe wydarzenie, które zgromadziło entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu i miłośników czworonogów.

9 maja 2024

Jak często karmić kota? Sprawdź, ile karmy podawać kotu i w jakich odstępach czasu!

W żywieniu kota ważny jest nie tylko wybór odpowiedniej diety, ale także częstotliwość posiłków i prawidłowe dawkowanie karmy. Ile razy dziennie powinien jeść kot i jak duże powinny być porcje dla kociaka lub kota dorosłego? Tłumaczymy, jak prawidłowo karmić kota!

6 maja 2024

EUPHORIA sponsorem Pucharu Polski w Dogtrekkingu - Bielsko-Biała 2024

Zapraszamy wszystkich miłośników psów i aktywności na świeżym powietrzu na wyjątkowe wydarzenie. Już 11 maja w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna impreza w ramach tegorocznego Pucharu Polski w Dogtrekkingu.

25 kwietnia 2024

EUPHORIA fundatorem nagród w zawodach flyball

W dniach 20-21 kwietnia odbyły się pierwsze zawody flyball na Dolnym Śląsku, "Wielka WOOFowska". Sponsorem tego wydarzenia była marka EUPHORIA, która ufundowała nagrody dla uczestników zawodów.

23 kwietnia 2024

Wystawa Psów Rasowych w Mosznej z marką EUPHORIA i Klubem Hodowcy BIOFEED ZOO

Klub Hodowcy BIOFEED ZOO z marką EUPHORIA zadebiutował w 42. Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych, która odbyła się w dniach 20-21 kwietnia 2024 roku na terenie urokliwego Zamku Moszna.

19 kwietnia 2024

Klub Hodowcy BIOFEED ZOO z marką EUPHORIA na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Mosznej

Zapraszamy na 42. Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2024 roku na terenie Zamku Moszna. W tym roku na wystawie po raz pierwszy pojawi się Klub Hodowcy BIOFEED ZOO, prezentując swoje specjalistyczne produkty dla hodowców.

19 kwietnia 2024

EUPHORIA jako sponsor zawodów flyball zaprasza na "Wielką WOOFowską"

Marka EUPHORIA, jako sponsor zawodów flyball "Wielka WOOFowska" zaprasza na zawody psich sztafet na Dolnym Śląsku, które odbędą się w najbliższy weekend, w dniach 20-21.04.2024r. na boisku KS Malinka Malin koło Wrocławia.

18 kwietnia 2024

EUPHORIA sponsorem Pucharu Polski w Dogtrekkingu - Lubliniec 2024

W drugi weekend kwietnia miało miejsce otwarcie sezonu dogtrekkingowego oraz zmagań o Puchar Polski w tej dyscyplinie. Marka EUPHORIA z dumą objęła rolę sponsora tego wydarzenia.

18 kwietnia 2024

Ile razy dziennie powinien jeść pies? Sprawdź, ile razy dziennie karmić psa dorosłego i szczeniaka!

Dobranie odpowiedniego schematu żywienia zależy od indywidualnych potrzeb psa, które wynikają głównie z jego wielkości i wieku. Tłumaczymy, ile razy dziennie karmić szczenię i jak często powinien jeść pies dorosły.

18 kwietnia 2024

Marka EUPHORIA na siłowniach w całej Polsce

Spot reklamowy o marce EUPHORIA pojawił się na początku roku w wielu siłowniach w całym kraju. Dzięki 1 500 000 emisji spotów, na ponad 1 400 ekranach, w niemal 300 lokalizacjach reklama trafiła do ogromnej grupy aktywnych osób posiadających zwierzęta domowe.

9 kwietnia 2024

EUPHORIA sponsorem Pucharu Polski w Dogtrekkingu

EUPHORIA, marka oferująca produkty najwyższej jakości dla zwierząt od firmy BIOFEED, została sponsorem Pucharu Polski w Dogtrekkingu!

29 marca 2024

Ile karmy podawać psu? Sprawdź, od czego zależy dawkowanie karmy dla psa

Zapewnienie czworonogowi odpowiedniej diety będzie wymagać nie tylko dobrania odpowiedniej karmy, ale także właściwego dawkowania. Ile powinna wynosić dzienna dawka karmy dla twojego psa? Tłumaczymy, ile karmy dziennie podawać psu!

21 marca 2024

Karma bezzbożowa dla psa. Dlaczego warto podawać psu karmy bezzbożowe?

Karmy bezzbożowe dla psów zyskują coraz większą popularność wśród opiekunów domowych czworonogów, gdyż najlepiej odzwierciedlają naturalną dietę dzikich psowatych. Czy karma bezzbożowa to dobre rozwiązanie dla wrażliwych psów? I po czym poznać dobrą karmę bezzbożową dla psa?

29 lutego 2024

Karma hipoalergiczna dla psa. Jak wybrać karmę dla psa alergika?

Hipoalergiczne karmy dla psów to diety stworzone z myślą o wrażliwych czworonogach cierpiących na alergie i nietolerancje pokarmowe. Hypoalergiczne produkty charakteryzują się przede wszystkim starannie dobranym źródłem białka i tłuszczu, składem wolnym od alergenów i wysoką jakością użytych surowców. Zawierają też prozdrowotne dodatki, które pozytywnie wpływają na pracę układu pokarmowego oraz wygląd skóry i sierści.

13 lutego 2024

Żywienie szczeniąt. Czym karmić szczeniaka i jak wybrać dobrą karmę dla młodego psa?

Sposób żywienia szczeniaka ma wpływ na całe późniejsze życie psa! Odpowiednio dobrana dieta wzmocni odporność malucha i uchroni go od niestrawności, natomiast niskiej jakości dieta może być przyczyną wad rozwojowych. Tylko czym i jak karmić szczeniaka, by zapewnić mu zdrowy start w dorosłe życie?

22 stycznia 2024

Zmiana karmy u psa. Jak zmienić psu karmę?

Zbyt szybka zmiana karmy u psa może skończyć się biegunką! Sprawdź, jak wprowadzić nową karmę, by uniknąć zaburzeń trawienia!

12 stycznia 2024

Jaka karma dla psa będzie najlepsza? Sprawdź, czym się kierować szukając karmy dla pupila!

Każdy odpowiedzialny opiekun czworonoga chciałby, by jego psiak otrzymywał wartościową karmę dostosowaną do swoich potrzeb. Tylko jaka jest najlepsza karma dla psów? Tłumaczymy, po czym możesz poznać najlepszą karmę dla twojego pupila!

BIOFEED Sp. z o.o.
Rajkowy, ul. Jesionowa 28
83–130 Pelplin
Obserwuj nas
Polityka prywatności